Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Nowy Łupków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Łupków

Nowy Łupków,podkarpackie

275 000 zł54,50 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie jasne, przestronne , piękne widoki z okien na góry i otaczające lasy. Miejscowość malowniczo położona na trasie kolejowej Zagórz- słowacja przez tunel na przełęczy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Łupków

Nowy Łupków,podkarpackie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy Łupków, na sprzedaż mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. użytkowej 48 m2, położone na I piętrze w skład którego wchodzi: kuchnia, sypialnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warzywna

Sanok(Nowy Łupków + 35 km)

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Lesko(Nowy Łupków + 30 km)

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ustrzyki Dolne(Nowy Łupków + 42 km)

319 000 zł57,86 m² 5 513,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 58 m , zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 22 w Ustrzykach Dolnych. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,63 m² 6 953,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dukli przy ul. Trakt Węgierski o powierzchni użytkowej 51,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lutowiska

Lutowiska(Nowy Łupków + 45 km)

239 000 zł65,96 m² 3 623,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chmiel, gmina Lutowiska na sprzedaż lokal mieszkalny Na sprzedaż lokal mieszkalny własnościowy o pow. 65,96 m2, położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym o konstrukcji murowano -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lesko

Centrum,Lesko(Nowy Łupków + 30 km)

410 615 zł47,47 m² 8 649,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój(Nowy Łupków + 41 km)

285 000 zł55 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w pięknym, zabytkowym budynku w ścisłym centrum Iwonicza Zdroju. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Wola Postołowa,Lesko(Nowy Łupków + 30 km)

558 000 zł80 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lesko

Lesko(Nowy Łupków + 30 km)

322 514 zł44,18 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-